Útkövetés

Címlap Csenki-díj

Statisztika

Tartalom találatai : 62878

Ki olvas minket

Oldalainkat 32 vendég böngészi

Csenki-díj

 

Kimagasló oktató-nevelő tevékenysége elismeréseként Csenki Imre Néptanítói díjat kapott SZÁLKAI JÁNOS, iskolánk rézfúvós tanára.                                                                           

 

 

 

A Győrfi Lajos szobrászművész által készített kisplasztikát ünnepélyes keretek között Dombi Imréné polgármester asszony adta át június 2-án a Dorogi Márton Városi Művelődési Központban. Kovács Krisztina, az Oktatási, Kulturális és Sportbizottság elnökének köszöntője után Kiss Zsigmond ismertette Szálkai János életútját. 

A díjátadást követően iskolánk ünnepi műsorral köszöntötte kiváló tanárát. Intézményünk diákjai, tanárai és fúvószenekara mellett fellépett a rendezvényen jeles volt növendékünk, Oláh Beáta, aki  mesteri kürtmuzsikával köszöntötte szeretett tanárát.

A tantestület nevében szívből gratulálunk!

 

 

KÉPEK