Útkövetés

Címlap BARTÓK MARATON

Statisztika

Tartalom találatai : 111519

Ki olvas minket

Oldalainkat 26 vendég böngészi

BARTÓK MARATON

Iskolánk is csatlakozott a Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetsége által kezdeményezett rendezvénysorozathoz, melynek célja Bartók Béla születésének 135., halálának 70. évfordulója kapcsán a zeneszerző, zongoraművész, népzenekutató művészetének, pedagógiai és tudományos munkásságának teljesebb megismerése.

2017. március 28-án a püspökladányi művelődési központban a "Gyökerektől a tiszta forrásig" címmel komplex rendezvénnyel vártuk az általános iskolásokat, melynek során művészeti iskolánk tanárain és diákjain kívül a debreceni Simonffy Emil Zeneiskola népi énekes növendékei is felléptek Sáriné Szebenyi Judit vezetésével. A közös éneklések és a kivetített képek mellett képzőművész növendékeink kiállított alkotásai segítették Bartók Béla művészetének élményszerű befogadását.

 

   KÉPEK